Služby:

Naše společnost neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří využívají naše služby s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

Havarijní služba

Stala se Vám havárie nebo nehoda většího rozsahu s nutností okamžitého zásahu? Není nic snazšího, než kontaktovat naši havarijní službu! Na místo nehody se dostavíme v nejkratším možném čase a problém rychle odstraníme. Uvidíte, že budete s naším zásahem spokojeni, a to jak s rychlosti provedení, tak s kvalitou odvedené práce.

Elektroinstalace

Při práci s elektřinou a elektroinstalacemi je vždy lepší využít služeb odborníka než riskovat znehodnocení spotřebiče či materiálu a v horších případech i vážné úrazy. Využijte proto našich schopností a dovedností u elektroinstalací většího i menšího rozsahu! S výsledkem budete jistě spokojeni.

 Datové služby – sítě

Datové připojení a internet dnes patří téměř do každé domácnosti i kanceláře. Naše kvalifikace se neustále zvyšuje a kromě běžné elektroinstalační práce se nyní zabýváme i realizací a opravami datových rozvodů.

Zabezpečení a kamerové systémy

Provádíme montáže kvalitních kamerových systémů převážně značky Hikvision.

Alarmy a chytrá domácnost

Montujeme alarmy Jablotron, jejichž součástí jsou i prvky chytré domácí automatizace.